Özel Dedektif, belli konularda araştırma yapmak ve araştırma sonucu elde edilen bilgi ve belgeleri ilgili kişi ve makamlarına ileten kişiler için kullanılan bir ünvandır. Star Özel Dedektiflik Bürosu olarak, çoğunlukla adres araştırma, eş takibi, evlilik öncesi araştırma, boşanma davaları, velayet davaları, şirket araştırma, öğrenci araştırma, icra araştırması, teknik ve sanal takip hizmetleri, marka patent koruma hizmetleri kapsamında, araştırma, teknik ve sanal takip hizmetleri sunuyoruz.

Yasal ve Hukuki araştırma ve takip işleriniz için, güvenilir, dürüst, kalite bir hizmet alabileceğiniz bir dedektif arıyorsanız, Star Özel Dedektiflik Bürosu olarak size hizmet sunabiliriz. İşin mahiyetine göre, tarafınıza dedektiflik hizmeti verilip verilemeyeceğine karar verilecektir.

Dedektiflerimiz, Özel Dedeklif Sözleşmesi kapsamında müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Madde 3: Yasal Uyarı:

Araştırmacıya, Araştırmayı talep eden tarafça işin tüm bilgileri ve konu ile ilgili belgelerin verilmesi ile sözleşmenin imzalanması sonucunda işe başlanmış olacaktır.

Bu anlaşmaya göre;

a) Türk Ceza Kanunu ve Medeni Kanunu’na aykırı ve T.C. Yasalarınca uygun olmayan hiç bir iş talep edilemez
b) Özel yaşamı etkileyecek hiç bir iş talep edilemez.
c) Araştırmayı talep eden; Araştırmacı’ dan talep ettiği işin karşılığında elde edilecek bilgi ve belgelerin sadece bilgi amaçlı olduğunu bilir. Araştırmayı talep eden, kendisine verilen bilgi ve belgelerin dışında bir belge talep edemez.
d) Taraflar arasında yapılan anlaşma gizlilik gerektirdiğinden işin her aşamasında tarafların herhangi biri ikinci şahıslara veya basına bilgi vermesi durumunda iş sözleşmesi fesih edileceğinden anlaşmayı ihlal eden taraf yasal yaptırımları peşinen kabul eder.
e) Araştırmacı; sözleşme konusu hizmetin her aşamasında Araştırmayı talep eden tarafın talebi üzerine bilgi vermekle mükelleftir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir